_MORE_INFO

Náš sortiment a služby

Co získáte používáním našich výměníků

  • rychlou návratnost vynaložené investice
  • teplou vodu zdarma
  • zvýšení výkonu chladícího zařízení
  • snížení opotřebení a poruchovosti chladícího zařízení
  • snížení teploty v přehřátých strojovnách
  • snížení spotřeby elektrické energie
Naše výrobky splňují požadavky EU a nové bezpečnostní normy ČSN EN 1717
Výměník na využití odpadního tepla ERV-70SU instalovaný přímo na kondenzační jednotce

Lamelové rekuperační výměníkyOkruhy u těchto výměníků (např. vodní a chladicí) jsou vzájemně odděleny lamelami. Tyto výměníky naleznou uplatnění převážně u aplikací, kde je třeba dosáhnout bezpečného a pozvolného přestupu tepla mezi médii.

Vyrábíme i výměníky pro zařízení vyššího výkonu dle požadavku zákazníka.

Podrobnosti zde

LED osvětlení

 

Nabízíme širokou škálu průmyslového LED osvětlení s kvalitními SMD čipy. Výhodou LED technologie je nízká spotřeba el. energie, okamžitý 100% náběh, dlouhá životnost s minimálním úbytkem svítivosti. Návratnost investice za výměnu stávajícího zářivkového a výbojkového osvětlení se pohybuje okolo dvou let.

Podrobnosti zde

Zásobníky teplé vody a další příslušenství

     

Zásobníky jsou specielně upraveny pro cirkulaci vody mezi výměníky Echoz a zásobníkem. Lze si vybrat zásobníky různých objemů, vyrobené z nerez oceli ANTIKOR nebo ocelové s vnitřním antikorozním emailem.
Dále nabízíme oběhová čerpadla pro TUV a elektromagnetické ventily.

Podrobnosti zde

Teplovzdušné solární kolektory

Teplovzdušné solární kolektory jsou energeticky zcela nezávislá zařízení, která ke své funkci nevyžadují žádné externí zdroje - PRACUJÍ ZDARMA!

Teplovzdušný solární kolektory zajistí vaší nemovitosti průběžné větrání a temperování. Teplotní výšení (rozdíl venkovní teploty a teploty na výstupu kolektoru) teplovzdušných solárních kolektorů je cca 20-35°C.

Podrobnosti zde

Lamelové chladiče vodyOkruhy u těchto chladičů (vodní a chladicí) jsou vzájemně odděleny lamelami, proto nehrozí vniknutí vody do chladicího okruhu v případě náhlého zamrznutí vodního potrubí. Navíc lamely jsou schopny absorbovat náhlé výkyvy chladicího okruhu pod vypařovací teplotu 0°C.
Pokud přeci jen dojde k zamrznutí vodního okruhu a následnému poškození pájeného měděného spojení, dojde k němu v místě pájených kolínek. Lze tak vodní okruh chladiče jednoduše opravit a chladič používat dál. V žádném případě se ale voda nedostane do chladicího okruhu

Tyto chladiče naleznou uplatnění převážně u aplikací, kde je třeba zchlazovat vodu kolem 5°C a kde je třeba dosáhnout bezpečného a pozvolného přestupu tepla mezi médii.

Dodáváme i chladiče pro zařízení vyššího výkonu dle požadavku zákazníka.
Podrobnosti zde

Prodloužení záruky na výměníky Echoz

Svým zákazníkům nabízíme možnost prodloužení záruky na naše výměníky ze standardních 24 měsíců na dobu 5, 8 nebo až 10 let.

Podrobnosti zde

Systém rekuperace s 0,- Kč investicí

Jedná se o unikátní systém financování dodávky služeb pro snižování investičních nákladů zákazníků, který není v relevantních obchodních kruzích jinými společnostmi užíván.
Podrobnosti zde

Kontakt

Echoz rekuperace s.r.o.
Lukavecká 1732
193 00 Praha 9
Czech Republic

e–mail: echoz@echoz.cz
web:
www.echoz.cz

Napište nám...

www.echoz.cz e-mail nahoru
RGS Nostromo | Design&Code copyright © 2008